RANDEVU İÇİN +90 312 360 0 254

Psikoteknik Raporunda Düşük Fiyat Tehlikesi

Özellikle Ankara’da Psikoteknik Raporu için düşük fiyat verenler, her şey dahil(psikiyatri, il sağlık) fiyat olarak söyleyenler için Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma açılmaktadır. Psikoteknik belgesi fiyatı olarak belirenen fiyatlar dışında psikoteknik raporu veren merkezler ve bu merkezlerden hizmet alan kişiler için idari işlemler yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı mevzuatıyla belirlenmiş olan psikoteknik fiyatı standarttır.

Ankara Psikoteknik Belgesi Fiyatı Ne kadar?

Sağlık Bakanlığı’nın Ankara’da Psikoteknik Raporu için belirlediği taban fiyat olan 170TL‘nin altında fiyat vermek kesinlikle kanun dışıdır. O yüzden bu fiyat altında psikoteknik raporu, psikoteknik belgesi verdiğini söyleyenlere itibar etmeyiniz.

Düşük fiyat ya da her şey dahil fiyat ile işlem yapan, psikoteknik raporunu alan sürücülerin aldıkları psikoteknik belgeleri iptal edilebiliyor. Daha sonra mağdur olmamak için bu tür fiyat veren işletmelere itibar etmeyiniz.

Psikoteknik Cezası

1 Yorum

  1. Anonim

    Başta Ankara’da olmak üzere çoğu büyükşehirde,merdiven altı diye tabir edilen firmalardan alınan düşük fiyatlı psikoteknik belgelerinin iptal edildiği söyleniyor.Bakanlığın belirlediği taban fiyatın altında fiyat veren işletmelerden mağdur olmamak için uzak durulmalı.

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Call Now ButtonBizi Hemen Arayın!