RANDEVU İÇİN +90 312 360 0 254

Psikoteknik belgenizi henüz almadıysanız idari para cezalarıyla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Psikoteknik raporu için son tarih 26 Haziran 2020 Cuma günü olarak belirlenmiştir. 26 Haziran 2020 Cuma günü itibariyle psikoteknik belgesi almayan şoförlere belirlenen idari para cezaları kesilmeye başlanacaktır.

Psikoteknik Raporu için son tarih 26 Haziran 2020 Cuma

Verilen bu süre içerisinde psikoteknik testinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Son gün olan 26 Haziran’a kadar psikoteknik raporunuzu mutlaka almalısınız.

2020 yılı için şuan yürürlükte olan Psikoteknik Test ücreti 170TL‘dir. ALG Keçiören Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak sürücülerimizin mağdur olmaması için uyarıyoruz. Bu kapsamda psikoteknik testlerini son günlere bırakan sürücüler merkezlerin dolu olması nedeniyle rezervasyonlarını daha ileri bir tarihe almak zorunda kalacaklarını göz önünde bulundurmalıdırlar.

Psikoteknik test yaptırmanın zorunlu olması yanında, başvuruların ve test sürecinin oldukça kolay ve hızlı oldu bilinmelidir.

Psikoteknik test için gerekli evraklar konumuzu inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Psikoteknik için son tarih olan 26 Haziran‘ı geçirmeden raporunuzu almanız halinde, E-Devlet’inize işleyecek psikoteknik belgenizin geçerlilik tarihi 5 yıldır.

 

1 Yorum

  1. Anonim

    Psikoteknik için 26 haziran son tarihse denetlemeler başlıyor demektir. Psikoteknik cezaları fiyatları nedir acaba?

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Call Now ButtonBizi Hemen Arayın!