RANDEVU İÇİN +90 312 360 0 254

Psikoteknik raporunuzu almanız için son tarih yaklaşıyor. 2020 yılının sonlarına yaklaşırken psikoteknik testinizi yaptırmanız ve cezalarla karşılaşmamanız için 31 Aralık 2020 tarihine kadar mutlaka psikoteknik raporu almalısınız.

Psikoteknik Raporu Almanız için Son Tarih Yaklaşıyor

Ankara Keçiören Psikoteknik olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar zorunlu psikoteknik raporunuzu almanızı tavsiye ediyoruz.

Psikoteknik raporu olmayan şirket ve sürücüler ciddi para cezalarıyla karşı karşıya kalacağını unutmamalılar. Psikoteknik raporu 2020 yılı fiyatlarının ve 2021 psikoteknik test fiyatlarının aynı olmayacağı göz önünde bulundurulduğunda şirket ve sürücüler için geç kalınmaması önem taşımaktadır. Psikoteknik test yaptırmayı son tarihe bırakmanın başka bir dezavantajı ise merkezlerin doluluk oranlarının yükselmesi ve rezervasyon yaptırmanın güçleşmesi olacaktır.

Psikoteknik raporu almak için geç kalmayın.

Psikoteknik konusunda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız lütfen Psikoteknik Nedir? adlı konumuzu hemen inceleyebilirsiniz.

Psikoteknik raporunuz var ve ne kadar zamanınız kaldığı konusunda tam tarih olarak bilgi almak istiyorsanız mutlaka Psikoteknik Raporu Sorgula sayfamızdan bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Call Now ButtonBizi Hemen Arayın!