RANDEVU İÇİN +90 312 360 0 254

Psikoteknik Belgesi fiyatı Sağlık Bakanlığının belirlediği şuan geçerli olan 170TL‘dir.

Psikoteknik Belgesi Fiyatı 2020

Psikoteknik Fiyatı 2020 yılı için şuan 170TL’dir.

Ankara psikoteknik belgesi fiyatı en çok konuşulan konulardan biridir. Ankara’da psikotekik raporu veren merkezlerin fiyat konusunda tutarlı çalışma zorunluluğu olmasına rağmen, Sağlık Bakanlığı’nın psikoteknik fiyatı olarak belirlediği taban fiyata uymayan bir çok merkez bulunuyor.

Bilgi alın: Psikoteknik nedir?

Ticari araç kullanan kişilerin alması zorunlu olan Psikoteknik Belgesi, Psikoteknik Belgesi vermeye yetkili ALG Psikoteknik Merkezlerinde verilmektedir. Bu belge, karayollarında kazaların en aza indirilmesi amacıyla Psikoteknik Testi geçen şöförlere verilmektedir.

Ankara’da, Psikoteknik Belgesi vermeye yetkili  ALG Keçiören Psikoteknik olarak uzman psikologlarımızın nezaretinde Psikoteknik Teste girerek bu raporu almaya hak kazanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Psikoteknik Testlerinin Uygulaması

Psikoteknik Raporu Nasıl Sorgulanır?

 

5 Responses

 1. Anonim

  Bu psikoteknik belgesi 5 senede bir yenilenen bir şey, psikoteknik belgesinin fiyatı 170 tl ona bakıldığında gayet makul bir fiyat.

  Cevapla
 2. Anonim

  170 tlden daha aşağı veren yerler var ama yine de psikoteknik belgesi 170tl olması gerçekten başka şeylere bakıldığında uygun

  Cevapla
 3. Psikoteknik raporu son tarih ne zaman? - Ankara Psikoteknik

  […] 2020 yılı için şuan yürürlükte olan Psikoteknik Test ücreti 170TL‘dir. ALG Keçiören Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak sürücülerimizin mağdur olmaması için uyarıyoruz. Bu kapsamda psikoteknik testlerini son günlere bırakan sürücüler merkezlerin dolu olması nedeniyle rezervasyonlarını daha ileri bir tarihe almak zorunda kalacaklarını göz önünde bulundurmalıdırlar. […]

  Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Call Now ButtonBizi Hemen Arayın!